Daiga Maderniece

Praulienas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” vadītāja, Saikavas tautas nama JDK “Pinums”, BDK “ZIG ZAG” un Sarkaņu pagasta tautas nama “Kalnagravas” SDK “Labākie gadi” vadītāja.

Kā deputāta kandidātam manas prioritātes ir izglītība, atbalsts ģimenēm ar bērniem, atbalsts iekļaujošās izglītības īstenošanai pirmsskolās un skolās, lai speciālo programmu izglītojamie varētu mācīties maksimāli tuvu mājām, kā arī kultūra, īpaši – atbalsts amatiermākslas kolektīviem, sports, veselības aprūpe un novada skaistā daba- iespējas aktīvai atpūtai un veselīgam dzīvesveidam.

Daiga Maderniece

Manas personiskās vērtības ir ģimene, Mīlestība- tās visplašākajās izpausmēs- vispirms pret sevi un saviem tuvajiem; tad pret to, ko dari- darbu, vaļaspriekiem; pret apkārtējiem cilvēkiem, dzimto vietu, pasauli, un atbildība- par savām domām, sapņiem, darbiem, rīcību, sekām.

Uzskatu, ka galvenais pasaules virzītājspēks ir cilvēks, tieši no katra paša atkarīgs, kāda vide veidosies ap mums mūsu darbības vai bezdarbības rezultātā.